Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aktualizacja 1.0 - Glevia2.pl

Recommended Posts

9 godzin temu, Aneczka napisał:

I znowu na weekend off serw

Kilka godzin, piątek w godzinach porannych najprawdopodobniej.

• Sztosik 1

Czy dla nowych kont przewidziane jakieś bonusy? Niestety ostatnio był ekwipunek IS za darmo na 3dni, dołączyłem dzisiaj do gry i już tego nie ma, 48h vip tak samo ;/

Edited by Zoonk
7 godzin temu, Zoonk napisał:

Czy dla nowych kont przewidziane jakieś bonusy? Niestety ostatnio był ekwipunek IS za darmo na 3dni, dołączyłem dzisiaj do gry i już tego nie ma, 48h vip tak samo ;/

Konto musi być założone z reflinku a IS 3 dniowy był do odbioru w trakcie trwania eventu weekendowego, w tym tygodniu jest podobnie.

• Uwielbiam 1

fajne itemki w tym kolekcjonerze, wypompuje troche rynek z gównowartych itemkow, ale czy aby nie za malo jest ich do oddania? ta receptura za po tez tania jak na moje

Edited by NoFe4R

@NoFe4RSerwer nie jest tylko i wylacznie pod osoby, ktore graja na kilka dropow+wybijaki+magazyny i sa 24/7 na kazdych respach, przez co ilosciowo maja wszystkiego do groma. Dla Ciebie moze byc za malo; Dla innej osoby grajacej 3-4h/dziennie moze byc duzo. Uzyj mozgu i patrz wzrokiem "casuala", a nie maniaka, ok? ok. 

• WhatCJ 1
20 minut temu, gracz1917 napisał:

i co jest szansa ze o 14 ruszy serwis?

niestety nadal wyłączony :( za nim włączą to ja się napierdziele bo juz z 5 piwo pije :P :P 

9 minut temu, gucio26 napisał:

Aktualizacja na plus auto podnoszenie xD ale ilość ulepek żeby dostać jakiś bonus przeraża ::D

Mamy długoterminowe plany co do serwera, więc aktualizacje nie mogą być takie, że w tydzień wszystko maxujesz :sadge:

• Uwielbiam 1
  • POGSLIDE 1
  • +1 1